Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gizlilik Politikası

WEB SİTESİ GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

egemen24turizm.com' ye erişim veya kullanımından önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. egemen24turizm.com ye erişmekle veya kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartları ve hükümleri kabul etmek istemezseniz, egemen24turizm.com*’ ye erişmeyebilir veya kullanmaya bilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. "egemen24turizm.com*" bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler yeni sözleşmenin siteye konulmasıyla hemen geçerlilik kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve egemen24turizm.comye devam eden erişiminiz veya devam eden kullanımınız yeni sözleşme koşullarının tamamını kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.
1. Ticari Markalar, Fikri Mülkiyet, Telif Hakları
egemen24turizm.com* sitesinin tüm hakları egemen24turizm.com*  aittir. Burada yayımlanan içerikler (tesisler, logolar, resimler, tur programları, teknik özellikler, program kodları, menü başlıkları, raporlar, gösterim şekilleri, grafikler vb.) ulusal ve uluslararası kanunlar ve sözleşmeler ile korunmaktadır. Kullanıcı egemen24turizm.comde ki ürünleri, bilgileri, her türlü veri tabanını, resimleri, metinleri, ikonları, görsel ve işitsel vb. imgeleri, videoları, dosyaları, web sitesi, yazılım kodlarını, html kodu ve diğer kodlar vb. ile tasarımları, katalogları ve listeleri kısmen ya da tamamen çoğaltamayacağı, kopyalamayacağı, dağıtmayacağı, işlemeyeceğini, çevrimiçi veya başka yöntemler kullanılmak suretiyle başka yerlere göndermeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse başka şekillerde, egemen24turizm.com* doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir. egemen24turizm.comde yer alan hiçbir bilgi tamamı veya bir bölümü değiştirilerek, ilaveler/eksiltmeler yapılarak farklı şekillerde kullanılamaz. egemen24turizm.com* dan alınabilecek her türlü yazılı veya görsel bilgi " Bu bilgi tatilplatformu.com' den alınmıştır ve Tüm Hakları Saklıdır" ifadesi ilave edilmeden kullanılamaz. egemen24turizm.comde ki ifadelerde üçüncü kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, ayırmaç  vb. uyarılar siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.
2. Kullanım Koşullarının Değiştirilmesi
egemen24turizm.com* hiçbir sebep göstermeden veya uyarıda bulunmaksızın iş bu sözleşme koşullarını değiştirme veya revize etme hakkını saklı tutar. Kullanıcılar  egemen24turizm.comun mevcut yayınındaki koşul, durum, bilgi ve teknik özellikleri kullandığını kabul eder.
3. Diğer Sitelere Verilen Bağlantılar (Linklere) İle İlgili
egemen24turizm.comden direkt ya da dolaylı yoldan başka sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantılar bilgi veya reklam amaçlıdır. Kullanıcı, egemen24turizm.com* deki bağlantıların (linklerin) kaynakları üzerinde fullotel.com' un hiçbir kontrolü olmadığını, egemen24turizm.com de bağlantıların (linklerinin) gösterdiği diğer web sitelerinin veya kaynakların ulaşılabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün vb. ‘den sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca egemen24turizm.comun böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan veya neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.
4. Kullanıcı Bilgileri Hakkında
egemen24turizm.comde kullanıcıların dolduracakları talep, rezervasyon, sizi arayalım veya sizin görüşleriniz formlarının yer aldığı bölümler bulunmaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma yoluyla egemen24turizm.com* ye veya başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün veya hizmeti satma, reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.
5. Hak ve Sorumluluklar
egemen24turizm.comde ki içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, egemen24turizm.com* ve sahibi egemen24turizm.comçeriklerdeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz ve her türlü değişikliği istediği zaman yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı oluşabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından egemen24turizm.com*  ve sahibi tatilplatformu.com  sorumlu tutulamaz. egemen24turizm.com un tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, egemen24turizm.com* ve egemen24turizm.com* ye aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.